Taśmy ledowe a efektowne podświeltenie wielu miejsc

Dziś w wielu gustownie urządzonych mieszkaniach można bardzo często spotkać taśmy LED. Produkty te zapewniają bardzo efektowne oświetlenie nie tylko prywatnych mieszkań, lecz także wiele innych miejsc.

Ledowa taśma – produkt o wielu zaletach

Taśma ledowa to produkt o wielu zaletach. Nic zatem dziwnego, że to ozdobne oświetlenie można spotkać w wielu nowocześnie urządzonych mieszkaniach, restauracjach, hotelach oraz w wielu innych budynkach.

Pasek LED to taki produkt, który charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością, możliwością łatwego cięcia nożyczkami oraz samoprzylepnym podłożem. Miejsca podświetlone ledowymi taśmami zawsze prezentują się wyjątkowo oraz bardzo efektownie.

Szerokie zastosowanie taśm ledowych

Ze względu na niewielkie gabaryty oraz elastyczność, taśmy ledowe można z powodzeniem zamontować w wielu trudno dostępnych miejscach.  

Dziś ledowe taśmy można coraz częściej spotkać nie tylko w prywatnych mieszkaniach, lecz także w barach oraz w dyskotekach. Stanowią one także bardzo efektowne oświetlenie posesji. Można je z powodzeniem zamontować w każdym przydomowym ogrodzie, altanie oraz w okolicy podjazdu lub elewacji.

Z kolei wewnątrz mieszkania przy pomocy ledowych pasków można w bardzo ciekawy oraz oryginalny sposób podświetlać: wnęki, schody meble, podłogi, sufity oraz poszczególne ściany.

Do łazienek oraz pomieszczeń narażonych na wilgoć dedykowane są specjalne paski ledowe w silikonie z klasą szczelności IP65.