Akumulatorowa dmuchawa karcher – kiedy będzie przydatna?

 

Dmuchawa Karcher z zasilaniem akumulatorowym, jest wszechstronnym urządzeniem, które idealnie zastępuje tradycyjne grabie, oraz miotły podczas wykonywania porządkowych prac na zewnątrz, umożliwiając jednocześnie zaoszczędzenie sił i czasu.

Sprzątanie przy pomocy dmuchawy karcher jest dużo szybsze, aniżeli w wypadku zastosowania ogrodowych, manualnych narzędzi, a ponadto dokładniejsze – dmuchawy z łatwością usuwają śmieci z trudniej dostępnych lokalizacji, przykładowo pod krzewami, albo przy ogrodzeniach, jak również z niezbyt równych nawierzchni, przykładowo z podjazdu zrobionego ze żwiru albo niewielkich kamieni, którego nie sposób zgrabić. 

Dmuchawy do liści – najważniejsze funkcje

Wbrew powszechnemu przekonaniu, zastosowanie dmuchawy akumulatorowej nie ogranicza się tylko do sprzątania jesiennych, suchych liści. Doskonale sprawdzają się one także wiosną celem usuwania kwiatostanów opadłych z drzew, a nawet i chwastów wyrwanych z rabat. Zimą bez przeszkód, radzą sobie ze zdmuchiwaniem delikatnego śniegu z chodnika, czy też podjazdu. Za sprawą dmuchawy, niemalże bez żadnego wysiłku, możemy usuwać świeżo skoszoną trawę z trawnika, a także zmiatać z tarasu i ścieżki piasek, jak i niewielkie kamienie. Będzie też niezastąpiona do sprzątania gałązek opadłych na podłoże po przycięciu żywopłotu. 

Co jeszcze oferują nam dmuchawy? 

Bardziej nowoczesne modele dmuchaw, nie tylko zdmuchają trawę, czy też liście, ale posiadają także opcję zasysania ich do specjalnego pojemnika, jak i późniejszego ich rozdrabniania, dzięki czemu sprzątanie na zewnątrz, jest jeszcze łatwiejsze i szybsze.