Wanna wolnostojąca – dlaczego warto wybrać taki model?

Wanna przyścienna, wanna wolnostojąca przyścienna – co wybrać do nowoczesnej, designerskiej łazienki? Klienci coraz częściej poszukują efektownego sprzętu w dobrych sklepach z wyposażeniem łazienek. Nic dziwnego, gdyż tego rodzaju wanny to obecnie hit wnętrzarski, który sprawdza się tak naprawdę w każdym wnętrzu. Taka wanna doskonale bowiem wygląda zarówno w małej, jak i w dużej łazience. Na jaki model warto się zdecydować, by mieć pewność, że posłuży klientom naprawdę długo? Odpowiedź poniżej.

Gdzie najlepiej sprawdzi się taka wanna?

Biała wanna wolnostojąca przyścienna doskonale będzie prezentować się w nowoczesnych, klimatycznych łazienkach, które wystylizowane są w konkretny sposób. Wanna wolnostojąca pasuje do łazienki urządzonej w stylu retro, do łazienki w klimacie skandynawskim, angielskim oraz nowojorskim. Bardzo często ten model wybierają również osoby, które decydują się na styl loftowy w pomieszczeniu kąpielowym. Prosty, funkcjonalny model wanny bez jakichkolwiek dodatków pasuje więc do tego klimatu doskonale.

Ile kosztuje wanna?

Osoby, które marzą o wielogodzinnym relaksie w pięknej i komfortowej wannie, koniecznie powinny pomyśleć o jej zakupie. Dlaczego? Ten model można teraz w wielu sklepach dostać w naprawdę dobrej cenie. Jeszcze do niedawna wanny wolnostojące kosztowały od 2000 do nawet 4000 zł. Teraz, w wielu popularnych sklepach budowlanych można je dostać nawet za mniej niż 1000 zł. Dzięki jej prostej konstrukcji, bez problemu umieści się ją w rogu lub przy ścianie w łazience. Czym wanna wolnostojąca różni się od wanny w zabudowie? Na pewno jej koszty są dużo mniejsze a czas montażu dużo krótszy. Poza tym wanna wolnostojąca jest dużo atrakcyjniejsza oraz nowocześniejsza od brodzików prysznicowych. Co ważne, można przy takiej wannie umieścić szybę i stworzyć z niej miejsce, w którym domownicy będą brali również prysznic. Z takiego rozsądnego, praktycznego rozwiązania korzysta już wiele osób i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę efektownie i modnie. Warto więc o tym pomyśleć na etapie urządzania nowej łazienki.